O nas

Kim jesteśmy?

Nasza misja

Zapewniamy naszym klientom dostęp do wszelkich produktów, które są potrzebne w kwiaciarni. Dzięki nam każdy nasz klient, w dowolnym miejscu w Polsce, może w pełni zaopatrzyć swoją firmę w szybki, łatwy i tani sposób.

VHV Flowers and Greens – lider wśród dostawców kwiatów w Polsce

VHV Flowers and Greens jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która umożliwiła zakupy bezpośrednio od ogrodników. Tworzymy połączenie pomiędzy światowymi hodowcami kwiatów, a polską kwiaciarnią, pracownią florystyczną lub inną firmą z branży kwiatowej.

Naszym najwyższym priorytetem jest zadowolenie klientów.

Pragniemy, aby współpraca z nami była dla Państwa nie tylko pozytywnym, ale także wyjątkowym doświadczeniem. Jesteśmy świadomi, że komunikacja i elastyczność są kluczowe w budowaniu trwałych relacji, dlatego jesteśmy zawsze w kontakcie, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i w miarę naszych możliwości spełniać  Państwa indywidualne potrzeby. Jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi, a wszelkie zastrzeżenia traktujemy ze szczególną starannością.

Zdajemy sobie sprawę, że kluczem do sukcesu każdej kwiaciarni jest wysoka jakość kwiatów.

W branży kwiatowej niezwykle istotne jest skrócenia czasu transportu i magazynowania. W momencie zakupu w naszym webshopie zamawiane rośliny wciąż jeszcze rosną w szklarniach, na polach lub są transportowane samolotem. Dlatego dostarczany przez nas towar jest często świeższy niż ten, który można kupić na holenderskim zegarze! Kolejnym atutem naszej oferty jest fakt, że dostarczane do Państwa kwiaty są transportowane w pojemnikach z wodą, co pozytywnie wpływa na ich kondycję.

Pomagamy oszczędzać czas i pieniądze.

Zakupy w VHV Flowers and Greens oznaczają też dodatkowe korzyści. Oferujemy darmową dostawę pod same drzwi, bez żadnych dodatkowych opłat! Nasi klienci nie tracą też czasu i pieniędzy na przejazdy w celu zaopatrzenia kwiaciarni. Po złożeniu zamówienia, pozostaje tylko czekać na dostawę kwiatów, a na fakturze będą uwzględnione jedynie ceny zamówionych produktów.

Umożliwiamy zakup kwiatów i roślin ze wszystkich zakątków świata.

Nasza oferta to nie tylko jakość i doskonałe warunki dostawy, ale także różnorodność. Proponujemy Państwu prawie 10 000 pozycji:  świeżych kwiatów ciętych, zieleni ciętej, kwiatów doniczkowych oraz niezbędnych florystom dodatków. Nasza oferta jest stale wzbogacana o nowe pozycje, więc zawsze jest w czym wybierać! Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, który umożliwia zakup kwiatów zarówno od ogrodników, jak i z zegara kwiatowego. Obsługa webshopu jest prosta, intuicyjna i przyjazna dla klienta. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych.

Nasza firma posiada też wysoko wykwalifikowany personel konsultantów ds. sprzedaży, którzy doradzą Państwu w wyborze i pomogą podczas składania zamówień.

Możecie Państwo pomyśleć, że musi być jakiś haczyk – ale tak nie jest. Zachęcamy Państwa do samodzielnego przekonania się, że warto z nami współpracować. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci, których z roku na rok przybywa.

0 +
Lat doświadczenia
0
Obsłużonych klientów
0 +
Produktów
0 +
Przejechanych kilometrów
Scroll to Top