Informacje o naszych sklepach

Webshop

01.

Webshop VHV Flowers and Greens

Nasz sklep internetowy to możliwość zakupu produktów prosto od producentów, często znajdujących się jeszcze podczas zakupów u ogrodnika.

Doskonała jakość, przystępne ceny, szczegółowy dobór hodowców to wszystko cechy dzięki którym nasz webshop oferuje rośliny godne uwagi.

webshop
02.

Promocje i oferty specjalne

Raz w tygodniu nasi specjaliści przygotowują dla Ciebie ofertę specjalną. Jest ona efektem naszych starań i zakupu większej ilości wybranych pozycji.

Każdy z naszych klientów otrzymuje maila z informacją jakie to produkty, jak są pakowane i oczywiście ile kosztują. Oferta jest unikatowa i często obowiązuje do wyczerpania zapasu. Warto więc śledzić nasze PROMOCJE.

liscie
03.

Kwiaty dla Kwiaciarni - sklepvhv.pl

Sklepvhv.pl jest efektem naszych starań o wzbogacenie oferty i dostosowanie jej do możliwości niemal każdego klienta.

Znajdziesz w nim oferty liści na paczki, mniejsze opakowania produktów, rośliny z naszego importu i od polskich producentów. Wszystkie znajdujące się tam produkty uzupełniają także wartość Twojego koszyka zakupowego do tzw. minimum logistycznego.

WhatsApp-Image-2023-04-19-at-12.10

Chcesz zostać naszym klientem?

Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem, to skorzystaj z formularza, aby otrzymać dane do logowania do naszych sklepów. Kliknij tutaj i przejdź do formularza.

Scroll to Top