Zadbaj o kwiaty profesjonalnie – poznaj Chrysal Professional 2

Dla wszystkich florystów, właścicieli kwiaciarń i firm zajmujących się tworzeniem dekoracji florystycznych mamy doskonałą propozycję: przedstawiamy Chrysal Professional 2 – uniwersalną odżywkę o ulepszonej formule, która sprawi, że Wasze kwiaty pozostaną piękne i świeże przez dłuższy czas.

Dlaczego warto wybrać Chrysal Professional 2?

Środek ten został zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach, którzy chcą zadbać o jakość sprzedawanych kwiatów i zadowolenie swoich klientów. Jaki korzyści daje stosowanie Chrysal Professional 2?

Zmniejszenie strat w kwiaciarni. Chrysal Professional 2 pozwala zmniejszyć ilość wyrzucanych kwiatów o średnio 50% w porównaniu z roślinami trzymanymi w samej wodzie! W ten sposób przyczynia się do zmniejszenia strat finansowych i redukcji odpadów, co jest powszechnym problemem branży florystycznej.

Doskonała kondycja kwiatów. Odżywka ta dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które pozwalają kwiatom rozwijać się w naturalny sposób. Odżywka ta jest tak zaprojektowana, aby w możliwie największym stopniu odtworzyć kwiatom ciętym warunki, jakie miały przed cięciem. Odżywka zawiera też składniki, które powstrzymują intensywne namnażanie mikroorganizmów (bakterii i innych), które są przyczyną gnicia łodyg i całej rośliny.

Dłuższy okres dystrybucji i sprzedaży. Dzięki Chrysal Professional 2 trwałość kwiatów ciętych wzrasta nawet o 60% w porównaniu do kwiatów trzymanych w wodzie bez tego preparatu. Dzięki temu czas ekspozycji kwiatów w kwiaciarni jest zdecydowanie dłuższy.

Opóźnienie rozkwitu kwiatów. Częstym problemem w kwiaciarni jest zbyt szybkie otwieranie się pąków kwiatowych. Odżywka Chrysal 2 zawiera składniki, które odżywiają roślinę, ale równocześnie powstrzymują ją od zbyt szybkiego rozkwitu. Dlatego stosuje się ją na etapie sprzedaży, a nie w przypadku gotowych kompozycji kwiatowych, w których kwiaty powinny już być pięknie otwarte (do kompozycji stosuje się Chrysal Professional 3).

Oszczędność czasu i pieniędzy. Czas użytkowania roztworu (wody z dodatkiem odżywki) może wynosić nawet 5 dni. Oznacza to, że przez cały ten czas kwiaty stoją w wazonie, w którym nie trzeba codziennie wymieniać wody! Nie musisz nosić, wylewać, myć, nalewać i znowu nosić… czyli tracić czas i energię na coś, czego nikt nie lubi. Lepiej przeznaczyć go na tworzenie pięknych kompozycji, prawda?

Chrysal Professional 2 to doskonały wybór dla florystów dbających o jakość towaru. Pozwala zadbać o kwiaty w profesjonalny sposób i sprawia, że klienci mogą cieszyć się pięknymi kompozycjami dłużej!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i zapoznania się z naszą ofertą odżywek Chrysal – w tym Chrysal Professional 2!

Scroll to Top